• TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
Javascript Slide Show by WOWSlider.com v4.2

AKTUALITY

Bizon´s Cup 2019

Gymnastika Praha 4

Závodní sezónu jednotlivců startujeme v naší domovské hale na Zeleném Pruhu v Praze. Závodu se účastní gymnastky z různých koutů republiky. Prosadit se a umístit na předních příčkách nebude jednoduché. Protože byl velký zájem o tento závod, museli jsme učinit několik opatření. V první řadě bylo nutné přihlášky uzavřít z kapacitních důvodů ještě před určeným termínem a zároveň kvůli časovému harmonogramu předvedly všechny gymnastky své volné sestavy, ale pouze prvních deset s nejlepším výsledkem mohly předvést povinnou sestavu. Velkou roli hrála nervozita, o čemž se některé naše gymnastky také přesvědčily a díky tomu nepodaly až tak dobrý výkon. Některé ale zůstaly klidné a vzhledem k tomu, že se jednalo o první závod, jejich provedení bylo hodně slušné. Celkově byl náš oddíl úspěšný a získal 10 medailí jak za jednotlivce, tak v družstvech. Moc všem gratulujeme a věříme, že na příštím závodě bude výkon minimálně stejně dobrý jako na tomto, případně ještě lepší! :

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCI

I.C kategorie

1. místo - Veselá Pavlína, 2. místo - Frydrychová Daniela, 3.-4. místo - Kekrt Chiara

I.B kategorie

1. místo - Sedlmajerová Zuzana

I.A kategorie

1. místo - Babištová Johana, 4. místo - Řehořková Agáta, 8. místo - Škvorová Adéla, 9. místo - Hrochová Julie, 10. místo - Bellová Nina

II.B kategorie

3. místo - Mašínová Valerie, 4. místo - Ryklová Sofie, 8. místo - Prasková Natálie, 10. místo - Keblová Sofie, 14. místo - Holubová Andrea

II.A kategorie

2. místo - Houhová Veronika, 3. místo – Stuchlíková Simona, 5. místo - Horníková Julie, 10. místo – Malá Veronika, 16. místo – Ojrzynská Klára, 17.-18. místo – Pistorová Adéla, 22.-23. místo – Liliana Vágner, 24. místo – Pistorová Anna

III. kategorie

8. místo – Kuzmanovič Neva, 28.-29. místo – Hušková Barbora, 30. místo – Kynychová Alexandra

IV. kategorie

8. místo – Křečková Michaela, 22.-23. místo – Bubeníková Eliška, 26. místo – Mertlová Monika, 27. místo – Vlková Rebeka

VÝSLEDKY DRUŽSTVA

TJ VS Praha ZP 1 – 3. místo – Babištová, Stuchlíková, Kuzmanovič, Křečková

TJ VS Praha ZP 3 – 11. místo – Řehořková, Mašínová, Hušková, Bubeníková

TJ VS Praha ZP 2 – 12. místo – Sedlmajerová, Houhová, Kynychová, Vlková

Výsledky

Fotogalerie - připravujeme

Pozvánka na Bizon´s Cup 2019

Gymnastika Praha 4

Vážení přátelé, kamarádi, rodiče a nadšenci moderní gymnastiky :)

Oddíl TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh Vás všechny srdečně zve na Bizon´s cup, III. ročník závodu jednotlivců v moderní gymnastice.

Přijďte podpořit naše gymnastky a připravit jim pořádnou závodní atmosféru!

Letos bude závodit 160 gymnastek ze všech koutů České republiky. Soutěž bude probíhat i v rámci družstev, které jsou sestaveny ze 4 nejlepších členek vybrané z každé kategorie. Družstev se přihlásilo 21. Vzhledem k velkému počtu přihlášených půjdou všechna děvčata nejdříve volnou sestavu a deset nejlepších postoupí do finále, kde předvede povinnou sestavu.

V dopoledním závodě se Vám představí nejmladší závodnice v kategoriích I.A, I.B, I.C, II.A, II.B.

Startujeme v 9:00.

V odpoledním závodě cvičí III. a IV. kategorie. Zahájení odpoledního závodu bude ve 14:30. Zakončení odpoledního závodu se předpokládá v 18:00.

Děkujeme všem sponzorům, kteří závod podpořili!

praha 4 gymnastika     praha 4 gymnastika     praha 4 gymnastikapraha 4 gymnastika       praha 4 gymnastikapraha 4 gymnastika       praha 4 gymnastikaTěšíme se na Vás!

TJ Vodní stavby Praha Zelený Pruh

Víkendové soustředění 2. a 3. 3. 2019

Gymnastika Praha 4

Již každoročně před jarní závodní sezónou společně prožíváme celý víkend v tělocvičně na Zeleném pruhu. Pilujeme povinné i volné sestavy a nejen to. Využíváme čas na manipulace s náčiním, kompenzační cvičení, zlepšování rozsahů, posilování a tak dále. Díky místní jídelně jsme si mohly v sobotu pochutnat na řízečku s kaší a v neděli na boloňských špagetách – děkujeme!! Po obědě nesmí chybět polední klid a děvčátka si malují, čtou, hrají hry, zkrátka odpočívají na odpolední trénink. Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, jak naše nejmenší uplácí masáží své trenérky, aby byly hodné :D Víkend zakončujeme vystoupením pro rodiče, příbuzné a kamarády. Generální zkouška na závody se vyvedla, všichni míří ke svým domovům a nyní už se těšíme na závodní sezónu, kterou započneme v domácí hale na Zeleném Pruhu na Bizon´s cupu.

Fotogalerie - připravujeme

Předchozí - Aktuality 2018